25185
UGREEN 10000mAh Two-way Fast Charging Power Bank PB502
nincs készleten
érkezik: 10000.01.03.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-A, USB-C (Type-C) |
| Szín | Spacegrey |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Vezeték Nélküli Töltés | Nem |
| Töltési Teljesítmény | 30 W |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.2 kg |
| Méretek | 100 mm x 80 mm x 20 mm |




