45763
UGREEN 10000mAh Magnetic Wireless Power Bank PB761
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Spacegrey |
| Szín | Black |
| Szín | Spacegrey |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Töltési Teljesítmény | 30 W |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Vezeték Nélküli Töltés | Igen |
| Vez.nélk, Töltési Teljesítmény | 15 W |
| Szabványok | QC 3.0, Qi |
| Szabványok | QC 3.0, Qi |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.31 kg |
| Méretek | 100 mm x 30 mm x 180 mm |




