25919
UGREEN 10000mAh mágneses vezeték nélküli powerbank Space szürke PB561
nincs készleten
érkezik: 10000.01.03.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Vezeték Nélküli Töltés | Igen |
| Töltési Teljesítmény | 20 W |
| Vez.nélk, Töltési Teljesítmény | 7.5 W |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.2 kg |
| Méretek | 200 mm x 80 mm x 30 mm |




