65958B
UGREEN 10000 mAh mágneses vezeték nélküli powerbank PB773
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Töltési Teljesítmény | 30 W |
| Vez.nélk, Töltési Teljesítmény | 25 W |
| Szín | Blue |
| Bemeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Kimeneti Csatlakozók | USB-C (Type-C) |
| Vezeték Nélküli Töltés | Igen |
| Szín | Blue |
| Márka | UGREEN |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.2 kg |
| Méretek | 200 mm x 90 mm x 40 mm |




