75C6K
TCL 75" 75C6K QD-MiniLED 189cm 4K Google TV
készleten
339 990 Ft
ÁFA nélkül 267 709 Ft
Szállítási díj: 8 990 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia | 12 hónap |
| Kijelző Méret | 75 |
| Kijelző Méret | 75 inch |
| Kijelző Méret | 75 |
| Márka | TCL |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Képfrissítés | 240 |
| Képfrissítés | 240 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Súly | 34 kg |
| Méretek | 164 mm x 1850 mm x 1125 mm |




