65P7K
TCL 65" 65P7K QLED 165cm 4K Google TV
készleten
182 990 Ft
ÁFA nélkül 144 087 Ft
Szállítási díj: 8 990 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia | 12 hónap |
| Kijelző Méret | 65 |
| Kijelző Méret | 65 inch |
| Kijelző Méret | 65 |
| Márka | TCL |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Képfrissítés | 60 |
| Képfrissítés | 60 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Súly | 23.6 kg |
| Méretek | 155 mm x 1608 mm x 1000 mm |




