55P7K
TCL 55" 55P7K QLED 139cm 4K Google TV
készleten
152 990 Ft
ÁFA nélkül 120 465 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Kijelző Méret | 55 inch |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | TCL |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző Méret | 55 |
| Képfrissítés | 60 |
| Képfrissítés | 60 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Kijelző Méret | 55 |
| Súly | 14.8 kg |
| Méretek | 125 mm x 1360 mm x 828 mm |




