TCL 50" 50V6C LED 127cm 4K UHD Google TV
Intelligens AiPQ processzor és kristálytiszta kép
A beépített AiPQ processzor algoritmusai pixel-szinten elemzik a tartalmat, míg az Ai Clarity funkció intelligensen csökkenti a zajt és skálázza fel az alacsonyabb felbontású videókat. Az eredmény minden esetben kristálytiszta, részletgazdag vizuális élmény, legyen szó régi filmekről vagy legújabb streaming tartalmakról.


Élénk árnyalatok, pontos kontraszt
A HDR technológia és a TCL egyedi dinamikus színjavító algoritmusa kiterjeszti a hagyományos paletta korlátait, így a kép világos és sötét részei is lenyűgöző részletességgel jelennek meg. A saját fejlesztésű HVA panel tovább növeli a kontrasztot és eliminálja a környezeti fény zavaró hatásait.
Dolby Audio: A jelenetek középpontjában
A Dolby Audio technológiát úgy tervezték, hogy élesebb párbeszédekkel és részletgazdagabb hangszínnel vonja be a nézőt az akcióba. Legyen szó egy feszült thrillerről vagy egy izgalmas labdarúgó-mérkőzésről, a hangzás tiszta és térhatású marad.

Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia | 12 hónap |
| Kijelző Méret | 50 |
| Kijelző Méret | 50 |
| Kijelző Méret | 50 inch |
| Márka | TCL |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Képfrissítés | 60 |
| Képfrissítés | 60 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Súly | 10.56 kg |
| Méretek | 110 mm x 1230 mm x 768 mm |




