43V6C
TCL 43" 43V6C LED 109cm 4K UHD Google TV
készleten
96 990 Ft
ÁFA nélkül 76 370 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | TCL |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Képfrissítés | 60 |
| Kijelző Méret | 43 inch |
| Kijelző Méret | 43 |
| Képfrissítés | 60 |
| Kijelző Méret | 43 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Súly | 7.78 kg |
| Méretek | 110 mm x 1069 mm x 643 mm |




