40S5K
TCL 40" 40S5K QLED 101cm FHD Android TV
készleten
91 990 Ft
ÁFA nélkül 72 433 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | TCL |
| Kijelző Méret | 40 |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Képfrissítés | 60 |
| Képfrissítés | 60 |
| Állapot | Új |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Súly | 6.4 kg |
| Méretek | 122 mm x 1025 mm x 605 mm |




