LH65WAFWLGCXEN
Samsung Interaktív kijelző 65 WA65F 16/7, UHD, 400
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Kijelző, Panel Típusa | IPS |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Soros (RS-232), HDMI, Bluetooth, USB-A, RJ45 |
| Márka | Samsung |
| Usb 2.0 | 4 db |
| Kijelző Méret | 65 inch |
| Válaszidő | 8 ms |
| Kijelző Kontraszt | 1200 |
| Usb Type-C | 1 db |
| Lan | 1 db |
| Garancia | 36 hónap |
| Betekintési Szög | 178 |
| Usb 3.0 | 3 db |
| Garancia | 36 hónap |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Hdmi | 2 db |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Soros (RS-232), HDMI, Bluetooth, USB-A, RJ45 |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Kijelző, Panel Típusa | IPS |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Kijelző Fényerő | 400 cd/m2 |
| Súly | 44.5 kg |
| Méretek | 185 mm x 1640 mm x 1010 mm |




