LS27HG612SUXEN
SAMSUNG 27 LS27HG612SUXEN QHD OLED 16:9 240Hz gaming monitor
készleten
235 990 Ft
ÁFA nélkül 185 819 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Silver |
| Márka | Samsung |
| Elsődleges Csatlakozók | USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port, USB-B |
| Garancia | 24 hónap |
| Kijelző Paraméter | OLED |
| Betekintési Szög | 178 |
| Képfrissítés | 240 |
| Felbontás | WQHD (2560x1440) |
| Kijelző Méret | 27 |
| Képfrissítés | 240 |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Garancia | 24 hónap |
| Szín | Silver |
| Súly | 5.7 kg |
| Méretek | 120 mm x 672 mm x 487 mm |




