LS27HG402EUXEN
SAMSUNG 27" LS27HG402EUXEN FHD IPS 16:9 1 gamer monitor
nincs készleten
érkezik: 10000.01.03.
Technikai tulajdonságok
| Márka | Samsung |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Betekintési Szög | 178 |
| Kijelző Paraméter | LED |
| Elsődleges Csatlakozók | 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port |
| Válaszidő | 1 |
| Felbontás | FHD 1080 (1920x1080) |
| Hdmi | 1 |
| Display Port | 1 |
| Kijelző Méret | 27 |
| Képfrissítés | 240 |
| Kijelző Fényerő | 300 |
| Kijelző Kontraszt | 1000 |
| Fizikai Jellemzők | Pivot, Forgatható, Állítható magasságú, Dönthető |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Kijelző, Panel Típusa | IPS |
| Súly | 5.8 kg |
| Méretek | 114 mm x 655 mm x 488 mm |




