SAMSUNG 27" LS27BG400EUXEN FHD IPS 16:9 1 gamer monitor
Kép bélyeg
Kép bélyeg
LS27BG400EUXEN
készleten
SAMSUNG 27" LS27BG400EUXEN G4 gaming monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: IPS * Képátló: 27 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 1920 x 1080 * Válaszidő: 1 ms * Fényerő: 320 cd/m2 * Statikus kontraszt: 1000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 240 Hz * Csatlakozók: HDMI, Fejhallgató
Csomagpont
1-2 munkanap
Házhozszállítás
1-2 munkanap
Technikai tulajdonságok
Állapot Új
Szín Black
Garancia Helye Beküldős
Kijelző, Panel Típusa IPS
Hdmi 2
Display Port 1
Kijelző Fényerő 400
Márka Samsung
Usb 2.0 1 db
Betekintési Szög 178
Képfrissítés 240 Hz
Display Port 1 db
Kijelző Paraméter LED
Elsődleges Csatlakozók 3,5mm miniJack, HDMI
Válaszidő 1
Felbontás FHD 1080 (1920x1080)
Képfrissítés 240
Hdmi 2 db
Kijelző Méret 27
Fizikai Jellemzők Pivot
Kijelző Kontraszt 1000
Fizikai Jellemzők Pivot, Forgatható, Állítható magasságú, Dönthető
Kijelző Fényerő 320
Elsődleges Csatlakozók USB-A 2.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port
Kijelző Fényerő 400 cd/m2
Garancia 24 hónap
Súly 7 kg
Méretek 469 mm x 685 mm x 168 mm