IM460F,IM370(F)
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Oldalkapacitás | 10800 oldal |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | Ricoh |
| Oldalkapacitás | 13500 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.64 kg |
| Méretek | 573 mm x 86 mm x 84 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Oldalkapacitás | 10800 oldal |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | Ricoh |
| Oldalkapacitás | 13500 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.64 kg |
| Méretek | 573 mm x 86 mm x 84 mm |