Q1408B
Q1408B HP univerzális fényezett papír - 1524 mm x 45,7 m
készleten
Q1408B HP univerzális fényezett papír - 1524 mm x 45,7 m
49 990 Ft
ÁFA nélkül 39 362 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártmány | Eredeti |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | HP |
| Garancia | 12 hónap |
| Maximális Papírméret | A0 36'' |
| Papírsúly | 90 gramm |
| Garancia Helye | Általános csere |
| Cséveátmerő | 50 mm |
| Szélesség | 1524 mm |
| Hosszúság | 45700 mm |
| Állapot | Új |
| Súly | 7.88 kg |




