Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Márka | Panasonic |
| Garancia | 12 hónap |
| Hosszúság | 70000 mm |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.27 kg |
| Méretek | 270 mm x 60 mm x 60 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Ecopixel |
| Márka | Panasonic |
| Garancia | 12 hónap |
| Hosszúság | 70000 mm |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.27 kg |
| Méretek | 270 mm x 60 mm x 60 mm |