Q1427B
P HP 36"x30,5m Fényes Fotópapír 200g
nincs készleten
HP univerzális fényes fotópapír - 914 mm x 30,5 m
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártmány | Eredeti |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | HP |
| Garancia | 12 hónap |
| Maximális Papírméret | A0 36'' |
| Szélesség | 914 mm |
| Hosszúság | 30500 mm |
| Papírsúly | 200 gramm |
| Garancia Helye | Általános csere |
| Cséveátmerő | 50 mm |
| Állapot | Új |
| Súly | 6.54 kg |
| Méretek | 960 mm x 130 mm x 130 mm |




