Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | Oki |
| Oldalkapacitás Fekete | 25000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 1.16 kg |
| Méretek | 32 mm x 12.5 mm x 14.5 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Gyártmány | Eredeti |
| Márka | Oki |
| Oldalkapacitás Fekete | 25000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 1.16 kg |
| Méretek | 32 mm x 12.5 mm x 14.5 mm |