KÄRCHER HD 5/11 EX PLUS CLASSIC magasnyomású tisztító, 110 bar
Profi megoldás a makacs szennyeződések ellen
Vesd be a Kärcher professzionális technológiáját a legnehezebb feladatoknál is! A sárgaréz hengerfej és a 110 baros üzemi nyomás garantálja a hatékony munkavégzést, legyen szó járművek, gépek vagy kerti felületek tisztításáról. A tartozék rotorfúvóka (szennymaró) még a legmakacsabb, lerakódott koszt is pillanatok alatt eltávolítja.


Hosszú élettartamra tervezve
Ezt a kompakt készüléket úgy építették meg, hogy bírja a gyűrődést: a kerámiabevonatú rozsdamentes acél dugattyúk és az acélszövet erősítésű tömlő kiemelkedő tartósságot biztosítanak. Az automatikus nyomáscsökkentő rendszer védi a belső alkatrészeket, így jelentősen meghosszabbítja a gép élettartamát. Válaszd a megbízhatóságot, és felejtsd el a gyakori szervizelést!
EASY!Lock rendszer: gyors csatlakozás, stabil rögzítés
Spórolj időt az előkészületekkel az innovatív EASY!Lock gyorskioldókkal, amelyek ötször gyorsabb kezelést tesznek lehetővé a hagyományos csavaros megoldásoknál. A beépített tömlődob és a fúvókatároló alaplap segít abban, hogy minden tartozék mindig kéznél legyen és rendszerezetten tárolhasd őket. A 840 mm hosszú rozsdamentes acél lándzsával a nehezen elérhető helyek tisztítása is gyerekjáték lesz.


Hordozható teljesítmény bárhol, bármikor
A HD 5/11 EX Plus Classic kompakt kialakítása révén könnyen mozgatható, így ideális választás építkezésekre, műhelyekbe vagy akár otthoni, nagyobb volumenű munkákhoz is. A 2200 W-os teljesítmény és az 500 l/h-s vízszállítás bőséges erőt biztosít a gyors haladáshoz. A készülék 60 °C-ig bírja a bemenő víz hőmérsékletét, így a zsírosabb szennyeződésekkel is hatékonyan elbánik.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Karcher |
| Tisztítás Típusa | Forró víz, Hideg víz |
| Működési Típus | Hálózat |
| Üzemi Feszültség | 200-240 V |
| Energiafogyasztás (Készenléti Állapotban) | 2200 W |
| Max. Előtolási Sebesség | 500 l/h |
| Takarmányhőmérséklet | 60 °C |
| Üzemi Nyomás (Max) | 110 bar |
| Súly | 21 kg |
| Méretek | 640 mm x 640 mm x 700 mm |




