HO_75M6APRO2
Interaktív kijelző 75" M6APROv2 18/7 Andr 16GB/256GB, Horion
készleten
1 005 990 Ft
ÁFA nélkül 792 118 Ft
Szállítási díj: 8 990 Ft-tól
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Márka | Horion |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Gigabit Hálózat, Soros (RS-232), USB-A 2.0, USB-A 3.0, HDMI, Display Port |
| Wireless Csatlakozók | NFC, Bluetooth |
| Kijelző Méret | 74.5 inch |
| Érintések Száma | 50 pont |
| Lan | 2 db |
| Usb 2.0 | 1 db |
| Kijelző Kontraszt | 1200 |
| Usb Type-C | 1 db |
| Garancia | 36 hónap |
| Betekintési Szög | 178 |
| Display Port | 1 db |
| Usb 3.0 | 3 db |
| Kijelző Paraméter | LED |
| Garancia | 36 hónap |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző Fényerő | 460 cd/m2 |
| Hdmi | 2 db |
| Válaszidő | 5 ms |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Felbontás | 4K UHD (3840x2160) |
| Extra Tudás | Webkamera, Hangszóró |
| Súly | 70 kg |
| Méretek | 225 mm x 1900 mm x 1125 mm |




