IPC-K7FP-8V0N
IMOU IPC-K7FP-8V0N Cruiser SC ,8MP,kültéri,3,6mm,H265,LED30m,Full-Color,aktív elrettentő funkció,kétirányú hang,SD,Wifi6,Poe PT kamera
nincs készleten
érkezik: 2026.05.01.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Beküldős |
| Márka | IMOU |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Felbontás | 8 |
| Wifi | Igen |
| Márka | IMOU |
| Kétirányú Audió | Igen |
| Éjjellátó Funkció | Igen |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Felhasználási Hely | Kültéri,Beltéri |
| Felbontás | 8 |
| Ptz | Igen |
| Garancia | 24 hónap |
| Állapot | Új |
| Poe | Nem |
| Sim Kártya Foglalat | Nem |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Akkumlátor | Nem |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.875 kg |
| Méretek | 165 mm x 225 mm x 205 mm |




