IPC-K7FP-5H0TE
IMOU IPC-K7FP-5H0TE-EU Cruiser SC 4G,5MP,kültéri,3,6mm,H265,LED30m,aktív elrettentő funkció,kétirányú hang,SD,4G PT kamera
készleten
23 990 Ft
ÁFA nélkül 18 890 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felbontás | 5 |
| Felbontás | 5 |
| Wifi | Nem |
| Márka | IMOU |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Márka | IMOU |
| Kétirányú Audió | Igen |
| Éjjellátó Funkció | Igen |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Felhasználási Hely | Kültéri,Beltéri |
| Ptz | Igen |
| Garancia | 24 hónap |
| Sim Kártya Foglalat | Igen |
| Állapot | Új |
| Poe | Nem |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Akkumlátor | Nem |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.962 kg |
| Méretek | 165 mm x 235 mm x 205 mm |




