IPC-K7CP-5H1WE
IMOU IPC-K7CP-5H1WE Cruiser SE+ ,5MP,3,6mm,SD,H265,LED30m,sziréna + reflektor,kériányú hang, Wifi PT kamera
nincs készleten
érkezik: 2026.05.01.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felbontás | 5 |
| Felbontás | 5 |
| Márka | IMOU |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Wifi | Igen |
| Márka | IMOU |
| Kétirányú Audió | Igen |
| Éjjellátó Funkció | Igen |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Felhasználási Hely | Kültéri,Beltéri |
| Ptz | Igen |
| Garancia | 24 hónap |
| Állapot | Új |
| Poe | Nem |
| Sim Kártya Foglalat | Nem |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Akkumlátor | Nem |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.76 kg |
| Méretek | 157 mm x 199 mm x 157 mm |




