IPC-K3DP-5H0WF
IMOU IPC-K3DP-5H0WF Bullet 2E ,5MP,kültéri,2,8mm,IR30m,SD,H265,beépített mikrofon,Wifi 6 csőkamera
készleten
12 990 Ft
ÁFA nélkül 10 228 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Beküldős |
| Felbontás | 5 |
| Ptz | Nem |
| Felbontás | 5 |
| Ptz | Nem |
| Márka | IMOU |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Wifi | Igen |
| Márka | IMOU |
| Éjjellátó Funkció | Igen |
| Csatlakozók | micro SD, RJ45, 12V DC |
| Felhasználási Hely | Kültéri,Beltéri |
| Garancia | 24 hónap |
| Kétirányú Audió | Nem |
| Állapot | Új |
| Poe | Nem |
| Sim Kártya Foglalat | Nem |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Akkumlátor | Nem |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0.508 kg |
| Méretek | 111 mm x 98 mm x 219 mm |




