D2PQ0AT
HP Probook 4 14"" G1i, 14.0"" WUXGA UWVA 400Nits, Intel Ultra 5 225U, 24GB, 512GB PCIe SSD, IntelR IrisR Xe, Silver Aluminium, WIN11PRO, háttérvilágításos billentyűzet, ujjlenyomat olvasó, 3 év gar
készleten
509 990 Ft
ÁFA nélkül 401 567 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Kijelző, Panel Típusa | IPS |
| Wireless Csatlakozók | Bluetooth |
| Extra Tudás | Webkamera, Billenytűzet világítás |
| Jellemzők | Magyar kiosztású billenytűzet, Ujjlenyomat olvasó |
| Szín | Silver |
| Márka | HP |
| Memória Méret | 24 GB |
| Akkumulátor | 3 cellás |
| Kijelző Paraméter | Matt |
| Memória Foglalat Száma | 2 db |
| Ssd Mérete | 512 GB |
| Usb Type-C | 1 db |
| Cpu | Core i5 |
| Grafikus Kártya | Integrált, Intel |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Gigabit Hálózat, 3,5mm miniJack, HDMI, USB-A 3.2, USB Type-C |
| Usb 3.0 | 4 db |
| Operációs Rdsz | Windows 11 Pro |
| Kijelző Méret | 14 |
| Memória Típusa | LPDDR5 |
| Felbontás | FHD 1080 (1920x1080) |
| Garancia | 12+24 hónap |
| Súly | 3 kg |
| Méretek | 520 mm x 70 mm x 300 mm |




