AY7F6EA
HP 15-fd0024nh, 15.6" FullHD, Core i3-1315U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Fehér, 3 év garanciával, Laptop
készleten
224 990 Ft
ÁFA nélkül 177 157 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Kijelző, Panel Típusa | IPS |
| Wireless Csatlakozók | Bluetooth |
| Grafikus Kártya | Integrált |
| Extra Tudás | Webkamera, Billenytűzet világítás |
| Memória Méret | 8 GB |
| Szín | White |
| Márka | HP |
| Akkumulátor | 3 cellás |
| Kijelző Paraméter | Matt |
| Elsődleges Csatlakozók | USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, USB Type-C |
| Operációs Rdsz | DOS |
| Memória Típusa | DDR4 |
| Kijelző Méret | 15.6 |
| Memória Foglalat Száma | 2 db |
| Ssd Mérete | 512 GB |
| Usb 3.1 | 2 db |
| Cpu | Core i3 |
| Jellemzők | Magyar kiosztású billenytűzet |
| Usb Type-C | 1 db |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Felbontás | FHD 1080 (1920x1080) |
| Garancia | 12+24 hónap |
| Súly | 5 kg |
| Méretek | 305 mm x 483 mm x 69 mm |




