Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Márka | HP |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártmány | XEROX |
| Oldalkapacitás | 25000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 3 kg |
| Méretek | 355 mm x 155 mm x 295 mm |
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Márka | HP |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártmány | XEROX |
| Oldalkapacitás | 25000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 3 kg |
| Méretek | 355 mm x 155 mm x 295 mm |