AY7D8EA
HP 15-fc0022nh, 15.6" FHD AG IPS 250Nits, AMD Ryzen3 7320U QC, 8GB, 512GB PCIe SSD, Radeon Graphics, Moonlight Blue, DOS, háttérvilágításos billentyűzet, 3év gar
készleten
204 990 Ft
ÁFA nélkül 161 409 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Kijelző, Panel Típusa | IPS |
| Memória Méret | 8 GB |
| Wireless Csatlakozók | Wifi Direct, Bluetooth |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, HDMI, USB-A 3.2 |
| Márka | HP |
| Usb 3.2 | 2 db |
| Akkumulátor | 3 cellás |
| Kijelző Paraméter | Matt |
| Jellemzők | Magyar kiosztású billenytűzet, Touchbar |
| Cpu | Ryzen 3 |
| Operációs Rdsz | DOS |
| Memória Típusa | DDR4 |
| Kijelző Méret | 15.6 |
| Ssd Mérete | 512 GB |
| Extra Tudás | Webkamera, Billenytűzet világítás, Numpad |
| Jellemzők | Magyar kiosztású billenytűzet |
| Usb Type-C | 1 db |
| Grafikus Kártya | Integrált, Intel |
| Felbontás | FHD 1080 (1920x1080) |
| Szín | Blue |
| Garancia | 12+24 hónap |
| Súly | 2.21 kg |
| Méretek | 300 mm x 500 mm x 60 mm |




