205010
Hama FIC High Speed HDMI kábel Ethernettel, 15 m, fekete (205010)
készleten
23 990 Ft
ÁFA nélkül 18 890 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Szín | Black |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Sávszélesség | 10.2 Gbps |
| Aranyozott | Igen |
| Végpont 2 | HDMI |
| Felbontás | 4K@30Hz |
| Végpont 1 | HDMI |
| Hosszúság | 15 m |
| Verzió 1 | 1.4 |
| Verzió 2 | 1.4 |
| Márka | Hama |
| Súly | 1.5 kg |
| Méretek | 200 mm x 200 mm x 60 mm |




