136,7ml *Hozzáillő alapkészülékek: *WorkForce Pro WF-C5290DW *WorkForce Pro WF-C5790DWF
68 990 Ft
ÁFA nélkül 54 323 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Garancia | Nincs garancia |
| Űrtartalom | 136.7 ml |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Oldalkapacitás | 10000 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.356 kg |
| Méretek | 165 mm x 290 mm x 35 mm |




