Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Űrtartalom | 69 ml |
| Szín | Yellow |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Yellow |
| Oldalkapacitás | 7000 oldal |
| Garancia | Nincs garancia |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.22 kg |
| Méretek | 115 mm x 190 mm x 30 mm |




