34,2ml XXL *Hozzáillő alapkészülékek: *WorkForce Pro WF-5110DW *WorkForce Pro WF-5190DW *WorkForce Pro WF-5620DWF *WorkForce Pro WF-5690DWF
36 990 Ft
ÁFA nélkül 29 126 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Yellow |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Yellow |
| Űrtartalom | 34.2 ml |
| Oldalkapacitás | 4000 oldal |
| Garancia | Nincs garancia |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.118 kg |
| Méretek | 82 mm x 140 mm x 28 mm |




