C13T692500
Epson T6925 Tintapatron Matte Black 110ml
készleten
SureColor SC-T3000/SC-T3200/SC-T5000/SC-T5200/SC-T7000/SC-T7200
31 990 Ft
ÁFA nélkül 25 189 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Űrtartalom | 110 ml |
| Szín | Matt Black |
| Súly | 0.29 kg |
| Méretek | 115 mm x 245 mm x 30 mm |




