202ml *Hozzáillő alapkészülékek: *WorkForce Pro WF-C8190 Series *WorkForce Pro WF-C8690 Series
51 990 Ft
ÁFA nélkül 40 937 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Szín | Black |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Űrtartalom | 202 ml |
| Oldalkapacitás | 11500 oldal |
| Állapot | Új |
| Szín | Black |
| Súly | 0.43 kg |
| Méretek | 115 mm x 190 mm x 55 mm |




