No.202XL, Kiwi, 7,9ml Photo Black *Hozzáillő alapkészülék: *Expression Premium XP-6000
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Gyártmány | Eredeti |
| Garancia | Nincs garancia |
| Gyártmány | Eredeti |
| Űrtartalom | 7.9 ml |
| Garancia | Nincs garancia |
| Szín | Matt Black |
| Szín | Matt Black |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.04 kg |
| Méretek | 100 mm x 142 mm x 30 mm |




