V11HA75080
Epson EBL210SF 3LCD / 4000lumen / FHD projektor
nincs készleten
Technikai tulajdonságok
| Márka | Epson |
|---|---|
| Fényerő Eco | 2800 |
| Kontraszt | 5000000 |
| Garancia | 60 hónap |
| Fényforrás | LÉZER |
| Lámpa Élettartam (Óra) | 20000 |
| Lámpa Eco Élettartam (Óra) | 30000 |
| Fényerő Max | 4000 |
| Felbontás | FHD 1080 (1920x1080) |
| Wireless Csatlakozók | Wifi Direct, Miracast |
| Elsődleges Csatlakozók | Soros (RS-232), USB-A 2.0, VGA be, VGA ki, HDbaseT, 2,5mm Jack |
| Jellemzők | Automata trapézkorrekció, Beépített hangszóró, Osztott képernyő funkció, Dokumentum-kamera kompa, Képernyőtükrözés, Távvezérlő |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | White |
| Súly | 7.157 kg |
| Méretek | 425 mm x 530 mm x 240 mm |




