Epson ColorWorks C4000e (bk) színes címkenyomtató – professzionális, igény szerinti címkegyártás
Az Epson ColorWorks C4000e (bk) (Cikkszám: C31CK03102BK) egy kompakt, ipari felhasználásra is alkalmas színes címkenyomtató, amelyet kifejezetten vállalati környezetbe terveztek, ahol fontos a gyors reagálás, a következetes minőség és a költséghatékony, on-demand címkenyomtatás. Ideális választás logisztikai, gyártási, kereskedelmi és egészségügyi címkézési feladatokhoz, ahol a színes jelölések, piktogramok és kiemelések növelik az átláthatóságot és csökkentik a hibázás esélyét.
Főbb jellemzők
Magas minőségű színes nyomtatás: éles szöveg, jól olvasható vonalkódok és látványos színátmenetek.
Igény szerinti címkenyomtatás: csökkenti az előre gyártott címkekészletek szükségességét és a selejtet.
Kompakt kialakítás: könnyen elhelyezhető pultnál, irodában vagy csomagolóállomáson.
Megbízható működés üzemi környezetben: stabil teljesítmény folyamatos terhelés mellett is.
Rugalmas címkehasználat: többféle címkeméret és hordozó támogatása különböző alkalmazásokhoz.
Előnyök a mindennapokban
Gyorsabb folyamatok: a címkék helyben, azonnal előállíthatók a szükséges mennyiségben.
Költségkontroll: kevesebb készletezés, kevesebb pazarlás, átláthatóbb fogyóanyag-gazdálkodás.
Professzionális megjelenés: egységes arculat, színes figyelmeztetések és kiemelések a jobb azonosíthatóságért.
Ajánlott felhasználási területek
termék- és csomagoláscímkék, lejárati és összetevő információk
logisztikai jelölések, raktári polc- és dobozcímkék
egészségügyi és laborcímkék (mintaazonosítás, figyelmeztetések)
árjelölés, promóciós és színkódolt címkék
Az Epson ColorWorks C4000e (bk) azoknak a vállalkozásoknak készült, amelyek nem szeretnének kompromisszumot kötni a minőség, a rugalmasság és a hatékonyság között a színes címkenyomtatás terén.
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Epson |
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Festékanyagok Száma | 4 |
| Funkciók | Nyomtat |
| Színkezelés | Színes |
| Beüzemelés Köteles | Nem |
| Elsődleges Csatlakozók | USB-A 2.0 |
| Garancia | 12 hónap |
| Kijelző Mérete | 6.9 cm átló |
| Jellemzők | Automatikus vágó |
| Kijelző Típusa | Színes |
| Induló Kellékek Típusa | Induló töltettel |
| Beüzemelés Köteles | Nem |
| Max Nyomtatási Felbontás | 1200*1200 |
| Elsődleges Csatlakozók | USB-A 2.0 |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Színkezelés | Színes |
| Funkciók | Nyomtat |
| Max Nyomtatási Felbontás | 1200*1200 |
| Elsődleges Csatlakozók | Hálózat, USB-A 2.0 |
| Sebesség Címke | 100 mm/sec |
| Max Nyomtatási Szélesség | 108 mm |
| Kijelző Típusa | Színes |
| Kijelző Mérete | 6.9 |
| Tekercsek Száma | 1 |
| Tekercsátmérő | 99 mm |
| Festékanyagok Száma | 4 |
| Induló Kellékek Típusa | Induló töltettel |
| Súly | 18.162 kg |
| Méretek | 400 mm x 445 mm x 470 mm |




