GI-590 Cyan 70ml Canon Pixma G1500/G2500/G3500/G4500/G1510/G2510/G3510/G4510/G1410/G2410/G3410/G4410 nyomtatókhoz
A tintapatron kapacitása: 7000 oldal
790 Ft
ÁFA nélkül 622 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia | 12 hónap |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Szín | Cyan |
| Szín | Cyan |
| Oldalkapacitás | 7000 oldal |
| Gyártmány | Color Box |
| Garancia | 12 hónap |
| Márka | Canon |
| Márka | Canon |
| Űrtartalom | 70 ml |
| Állapot | Új |
| Garancia Helye | Beküldős |
| Súly | 0.11 kg |
| Méretek | 47 mm x 45 mm x 170 mm |




