**Brother HLL8240CDW nyomtató** *SZÍNES, A4, VEZETÉKES HÁLÓZATOS ÉS WIFIS, DUPLEX, EGYFUNKCIÓS LÉZERNYOMTATÓ *30 oldal/perc (mono/színes) *600×600 dpi nyomtatás *512MB RAM *250 + 30 lapos tálca *Opcionálisan bővíthető 1db 250 lapos papírfiókkal (LT310CL) *PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class 3.0), BR-Script3, PDF Version 1.7 *6,8 cm színes érintőkijelző *Előlapi USB, USB 2.0, GIGABIT LAN, WiFi, NFC *WiFi Direct, Air Print, Mopria, Brother Print Services *Induló toner: 2600 oldal fekete és 1400 oldal színes *Kellékei: *DR248CL dobegység (20K) *TN248: BK, C, M, Y (1K) tonerek *TN248XL: BK (3K), C, M, Y (2,3K) nagy kapacitású tonerek *TN249: BK (4,5K), C, M, Y (4K) szuper nagy kapacitású tonerek *WT229CL (50k) szemetes; BU229CL (50k) Belt Unit *2 év garancia (+1 év regisztrációval)
26 990 Ft
28 990 Ft
28 990 Ft
28 990 Ft
43 990 Ft
50 990 Ft
50 990 Ft
50 990 Ft
86 990 Ft
76 990 Ft
76 990 Ft
76 990 Ft
54 990 Ft
9 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Márka | Brother |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Festékanyagok Száma | 4 |
| Funkciók | Nyomtat |
| Színkezelés | Színes |
| Duplex | Nyomtatás |
| Maximális Papírméret | A4 |
| Bemeneti Papírtálcák Száma | 1 |
| Kijelző Típusa | Érintő |
| Szín | White |
| Beüzemelés Köteles | Nem |
| Garancia | 24+12 hónap |
| Márka | Brother |
| Nyomtatónyelv | PCL, PS3, PDF |
| Maximális Papírsúly | 163 gramm |
| Terhelhetőség | 5-8 főre ajánlott |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Hálózat, Gigabit Hálózat, USB-A 2.0, Előlapi USB |
| Wireless Csatlakozók | Wifi Direct, NFC, Apple Airprint, Mobil Print, Mopria Print Service, Brother iPrint&Scan, Brother Mobile Connect, Brother Print Service |
| Max Nyomtatási Felbontás | 600*600 |
| Kézi Vagy Hátsó Adagoló | 30 lap |
| Kijelző Mérete | 6.8 cm átló |
| Ajánlott Havi Terhelhetőség | 4000 oldal |
| Induló Kellékek Típusa | Induló töltettel |
| Terhelhetőség | 5-8 főre ajánlott |
| Elsődleges Csatlakozók | Wifi, Hálózat, Gigabit Hálózat, USB-A 2.0, Előlapi USB |
| Wireless Csatlakozók | Wifi Direct, NFC, Apple Airprint, Mobil Print, Mopria Print Service, Brother iPrint&Scan, Brother Mobile Connect, Brother Print Service |
| Max Nyomtatási Felbontás | 600*600 |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Festékanyagok Száma | 4 |
| Induló Kellékek Típusa | Induló töltettel |
| Funkciók | Nyomtat |
| Színkezelés | Színes |
| Duplex | Nyomtatás |
| Maximális Papírméret | A4 |
| Kézi Vagy Hátsó Adagoló | Kézi lap |
| Bemeneti Papírtálcák Száma | 1 |
| Kijelző Típusa | Érintő |
| Beüzemelés Köteles | Nem |
| Garancia | 24+12 hónap |
| Bemeneti Tálca 1. | 250 lap |
| Kimeneti Tálca | 150 lap |
| Nyomtatónyelv | PCL, PS3, PDF |
| Memória | 512 mb |
| Állapot | Új |
| Nyomtatási Sebes. Mono Iso | 30 oldal/perc |
| Szín | White |
| Súly | 19.8 kg |
| Méretek | 535 mm x 488 mm x 370 mm |




