BVX900LI-GR
APC BVX900LI-GR EASY UPS BVX 900VA 480W 230V AVR 2xSCH szünetmentes tápegység
készleten
48 990 Ft
ÁFA nélkül 38 575 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Teljesítmény Tényező | 0.53 |
| Márka | APC |
| Be- És Kimenet | SCHUKO (GR) |
| Akkumulátor | VRLA (gondozásmentes) |
| Teljesítmény Tényező | 0.53 |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Garancia | 24 hónap |
| Akkumulátor | VRLA (gondozásmentes) |
| Be- És Kimenet | SCHUKO (GR) |
| Teljesítmény | 900 W |
| Állapot | Új |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 6.5 kg |
| Méretek | 430 mm x 197 mm x 250 mm |




