BV650I-GR
APC BV650I-GR EASY UPS BV 650VA 375W 230V AVR4xSCH szünetmentes tápegység
készleten
37 990 Ft
ÁFA nélkül 29 913 Ft
Szállítási díj: 1 690 Ft-tól
Csomagpont
1-2 munkanap
1 690 Ft
Házhozszállítás
1-2 munkanap
1 990 Ft
Technikai tulajdonságok
| Állapot | Új |
|---|---|
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Teljesítmény | 650 W |
| Teljesítmény Tényező | 0.57 |
| Márka | APC |
| Be- És Kimenet | SCHUKO (GR) |
| Akkumulátor | VRLA (gondozásmentes) |
| Teljesítmény Tényező | 0.57 |
| Garancia Helye | Márkaszerviz |
| Garancia | 24 hónap |
| Akkumulátor | VRLA (gondozásmentes) |
| Be- És Kimenet | SCHUKO (GR) |
| Állapot | Új |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 4.8 kg |
| Méretek | 143 mm x 373 mm x 237 mm |




